Letní tábory/kurzy

Letní tábory/kurzy

Letní jezdecký kurz

Zveme Vás na další ročník jezdeckých kurzů s názvem „Po stopách Fjordských koní“.
Nováčkům, či věrným účastníkům jen připomeneme proč právě k nám – hlavní hvězdou našich kurzů je FJORD. Jsme jediní v České republice, kdo vlastní chovné stádo (v počtu 30 kusů) tohoto nádherného žlutého plemene, přivezeného z Holandska. Kdo se s Fjordem u nás již setkal – ví – a koho to setkání teprve čeká – brzy pochopí – vzrůstem menší (cca 143 cm), ale srdcem velcí, roztomilí, veselí a důležité je, že pro děti spolehliví. Jsou také velmi, velmi trpěliví při učení začátečníků, ochotní pro mírně pokročilé a pracovití i pro ty zkušenější. Děti si tedy v rámci kurzu budou s Fjordy setkávat kromě jízdy také při ošetřování, cvičení, vodění, vyhánění a shánění stáda z podhorských pastvin, seznámí se s letos narozenými hříbaty.
Na konci každého kurzu (při předávání dětí rodičům) budou děti moci předvést rodičům, co se za týden naučily.

Děti budou ubytovány přímo v areálu hřebčína s výhledem přímo na ohradu s Fjordy.
Strava je 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), denně děti dostávají ovoce, zeleninu, pitný režim je zajištěn po celý den.

Pro upřesnění:

Letní jezdecký kurz – Intenzivní jezdecký kurz – celotáborová náplň jsou jízdy a péče o koně – 2 denně, zaměřeno na kvalitní výuku základů jízdy u začátečníků, upevnění naučeného, nebo opravení zlozvyků pokročilejších jezdců. Středu si zpříjemníme výletem – dle počasí a preferencí např. do muzea, na bazén atd. (vstupné je zahrnuto v ceně).

Přihláška

Cena táboru/kurzu: 7.900 Kč

Poplatek za přijetí přihlášky 2000 Kč - poslat při přihlášení dítěte. Poplatek bude odečten z celkové ceny tábora. Poplatek je nevratný.

Číslo účtu pro platbu za tábory/kurzy: 107-6780520257/0100 (variabilní symbol je číslo turnusu a do zprávy jméno dítěte)

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.