Letní tábory/kurzy

Letní tábory/kurzy

Letní jezdecký kurz

Zveme Vás na další ročník jezdeckých kurzů s názvem „Po stopách Fjordských koní“.
Nováčkům, či věrným účastníkům jen připomeneme proč právě k nám – hlavní hvězdou našich kurzů je FJORD. Jsme jediní v České republice, kdo vlastní chovné stádo (v počtu 30 kusů) tohoto nádherného žlutého plemene, přivezeného z Holandska. Kdo se s Fjordem u nás již setkal – ví – a koho to setkání teprve čeká – brzy pochopí – vzrůstem menší (cca 143 cm), ale srdcem velcí, roztomilí, veselí a důležité je, že pro děti spolehliví. Jsou také velmi, velmi trpěliví při učení začátečníků, ochotní pro mírně pokročilé a pracovití i pro ty zkušenější. Děti si tedy v rámci kurzu budou s Fjordy setkávat kromě jízdy také při ošetřování, cvičení, vodění, vyhánění a shánění stáda z podhorských pastvin, seznámí se s letos narozenými hříbaty.
Na konci každého kurzu (při předávání dětí rodičům) budou děti moci předvést rodičům, co se za týden naučily.

Děti budou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou v areálu hřebčína s výhledem z jedné strany přímo na ohradu s Fjordy a z druhé strany je výhled na hlavní budovu s jízdárnou.
Strava je 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), denně děti dostávají ovoce, zeleninu, pitný režim je zajištěn po celý den.

Pro upřesnění:

Letní jezdecký kurz – Intenzivní jezdecký kurz – celotáborová náplň jsou jízdy a péče o koně – 2 denně, zaměřeno na kvalitní výuku základů jízdy u začátečníků, upevnění naučeného, nebo opravení zlozvyků pokročilejších jezdců.

Přihláška

Cena táboru/kurzu: 5.900 Kč

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich